Cennik

ARCHIWUM
KONSULTACJA SZYBKA
ONLINE LUB TELEFONICZNA
120 zł
 • konsultacja telefoniczna, online lub mailowa
 • czas trwania: do 30 minut lub wymiana maks. 3 maili
 • konsultacja nastawiona na jeden temat, który należy wskazać przed konsultacją
 • tematy: 1) pomoc w doborze badań i/lub wizyt lekarskich 2) ocena aktualnego sposobu żywienia na podstawie spisu 3 dni żywieniowych 3) ocena badań krwi i moczu 4) rozmowa na wskazany temat dot. stylu życia lub stanu zdrowia
 • nie obejmuje ułożenia jadłospisu
 • po konsultacji otrzymasz krótkie podsumowanie
 • płatność z góry
KONSULTACJA KOMPLETNA
ONLINE LUB STACJONARNA
300 zł
 • konsultacja online poprzez Skype, Google Meet lub w gabinecie w Poznaniu
 • czas trwania: 90 minut
 • ocena dotychczasowego sposobu żywienia, suplementacji i stylu życia
 • analiza badań krwi
 • plan suplementacji
 • wskazania do dalszej diagnostyki – jeśli będzie taka potrzeba
 • nie obejmuje ułożenia jadłospisu
 • po konsultacji otrzymasz podsumowanie z ogólnymi wskazówkami
 • płatność z góry lub po konsultacji (dot. tylko konsultacji stacjonarnej)
JADŁOSPIS NA 7 DNI*
Współpraca online - 1 miesiąc
600 zł
 • 1. miesiąc to 600 zł, każdy kolejny to 450 zł
 • jednorazowa konsultacja online w 1. miesiącu współpracy – do 60 minut
 • analiza badań krwi
 • plan suplementacji
 • jadłospis na 7 dni ułożony na podstawie produktów, które lubisz
 • lista zakupów i tabela zamienników produktów
 • stały kontakt mailowy w trakcie współpracy
 • dodatkowe zalecenia
 • w przypadku jadłospisu dla pary 1. miesiąc to koszt 800 zł, każdy kolejny to 600 zł
 • płatność z góry
JADŁOSPIS NA 7 DNI x 3
Współpraca online - 3 miesiące
1400 zł
 • jednorazowa konsultacja online w 1. miesiącu współpracy – do 60 minut
 • jadłospis na 7 dni ułożony na podstawie produktów, które lubisz (łącznie otrzymujesz 3 jadłospisy – w każdym miesiącu nowy jadłospis 7-dniowy)
 • analiza wyników badań krwi
 • plan suplementacji
 • lista zakupów i tabela zamienników produktów
 • stały kontakt mailowy w trakcie współpracy
 • dodatkowe zalecenia
 • w przypadku jadłospisów dla pary to koszt 1900 zł
 • płatność z góry
* Istnieje możliwość nawiązania współpracy w oparciu o jadłospis bez odbywania jednorazowej konsultacji online. Wówczas współpraca opiera się tylko i wyłącznie na kontakcie mailowym. Koszt współpracy: 450 zł (kontynuacja współpracy - każdy kolejny miesiąc: 450 zł).

FAQ

Przygotowałam listę najczęściej zadawanych pytań.
Jeśli jednak nie znajdziesz odpowiedzi - napisz do mnie natychmiast.

Dla kogo jest jadłospis?

Tak! Wiesz, że dietę ma każdy z nas? “Na diecie” jest każda osoba, nawet jeśli nie je zgodnie z określonym jadłospisem. Dieta to po prostu sposób żywienia. Jadłospis jest dla tych, którzy chcą zdrowo się odżywiać, mieć więcej energii, zmniejszyć masę ciała i tkankę tłuszczową, przybrać na wadze, zbudować masę mięśniową, poprawić jędrność ciała, zniwelować problemy trawienne, poprawić wyniki badań krwi, w chorobie poprzez dietoterapię (np. niedoczynność tarczycy, hashimoto, nieswoiste zapalenie jelit, cukrzyca, refluks żołądka, atopowe zapalenie skóry, inne choroby autoimmunizacyjne, itd.), odzyskać miesiączkę, poprawić wyniki sportowe, przygotować organizm do ciąży, zacząć odżywiać organizm i ukształtować sylwetkę o jakiej marzysz.

Dla kogo układam jadłospisy?

Jadłospisy układam dla:

 • dzieci i młodzieży od 12. do 18. roku życia w porozumieniu z rodzicem / opiekunem prawnym
 • dorosłych od 18. do 60. roku życia

Nie układam jadłospisów dla:

 • dzieci i niemowląt poniżej 12. roku życia,
 • dla osób starszych powyżej 60. roku życia.

Co należy zrobić, aby skorzystać z pomocy?

Kliknij: “WYBIERAM”, a zostaniesz przekierowany do okienka z możliwością wysłania wiadomości lub napisz bezpośrednio maila na adres kontakt@analitykadietetyczna.pl. W tytule umieść nazwę, np. Jadłospis na 7 dni, przedstaw się, napisz czego oczekujesz i jak mogę Ci pomóc. Następnie w ciągu 24h otrzymasz odpowiedź wraz z plikiem do wypełnienia. Po wypełnieniu i przesłaniu otrzymanych wcześniej dokumentów (oraz opcjonalnie aktualnych wyników badań) opłać usługę. Zalecenia/jadłospis zostają wysyłane do 7 dni roboczych po opłaceniu usługi i skompletowaniu wszystkich dokumentów.

Kto układa jadłospis i w jakiej formie go otrzymasz?

Jadłospis jest układany przez właścicielkę firmy Analityka Dietetyczna Karolinę Gołaś. W zakładce “O MNIE” znajdziesz więcej informacji. Jadłospisy układane są za każdym razem od nowa, indywidualnie. Nie znajdziesz w nich produktów, których nie lubisz. Jadłospis nie jest układany przez system komputerowy, który w sposób losowy dobierałby posiłki. Korzystam z programu kcalmar, który w sposób dokładny pozwala mi nie tylko zadbać o smakowitość posiłków, ale i spełnić wymagane i niezbędne zapotrzebowanie na makroskłasniki, witaminy i mikorelementy.

Otrzymałam/em jadłospis. Co dalej?

Przede wszystkim chcę Ci jeszcze raz podziękować za zaufanie. Po otrzymaniu maila z jadłospisem i zaleceniami dokładnie zapoznaj się ze wszystkimi plikami. Przejrzyj je kilka razy. Sprawdź, czy wszystko jest dla Ciebie zrozumiałe. Jeśli nie jest – pytaj, a rozwieję wszelkie Twoje wątpliwości. Jeśli nie masz pytań lub wszystko sobie wyjaśnimy, zrób zakupy i rozpocznij stosowanie jadłospisu. Będzie mi miło, jeśli napiszesz informację w mailu, w którym dniu rozpoczynasz stosować jadłospis. Po pełnym tygodniu (7 dni) stosowania jadłospisu zważ się, zmierz obwody i wypełnij raport znajdujący się w wywiadzie. Samodzielnie, bez mojego ponaglenia (WAŻNE) prześlij mailowo raport. Czynność powtarzaj co tydzień. Ja będę za każdym razem odpowiadać na Twój raport,  oceniać dokonane postępy, wspierać dobrym słowem. Nie zostawiam Cię z jadłospisem i zaleceniami. Od momentu otrzymania jadłospisu rozpoczynamy współpracować i pozostajemy w kontakcie. 

Jak przedłużyć współpracę i otrzymać kolejny jadłospis?

 1. Poinformuj mnie min. 1 tydzień przed zbliżającym się końcem naszej dotychczasowej współpracy pisząc, że chcesz przedłużyć współpracę.
 2. Dodatkowo wypisz w mailu wszystkie życzenia i prośby do nowego jadłospisu. Po pierwszym jadłospisie dokładnie zorientujesz się jak wygląda współpraca, a dzięki Twoim dodatkowym życzeniom jeszcze bardziej będę mogła dopasować nowy jadłospis do preferencji żywieniowych.
 3. Dokonaj wpłaty za kolejny miesiąc.
 4. W tym momencie zabieram się do układania nowego jadłospisu, przesyłam go Tobie i rozpoczynamy kolejny miesiąc współpracy z nowym jadłospisem.

Dla kogo jest konsultacja szybka?

Jest to konsultacja nastawiona na omówienie 1. wybranego przed konsultacją tematu. Ma na celu pomoc w jednym wybranym obszarze lub ocenę jednego wybranego obszaru z zakresu: sposób żywienia, styl życia, wyniki badań krwi, pomoc w diagnostyce.

Jak przedłużyć współpracę i otrzymać kolejną strategię?

 1. Poinformuj mnie min. 1 tydzień przed zbliżającym się końcem naszej dotychczasowej współpracy pisząc, że chcesz przedłużyć współpracę.
 2. Dodatkowo wypisz w mailu wszystkie swoje spostrzeżenia i trudności związane z samodzielnym komponowaniem posiłków i nie tylko.
 3. Dokonaj wpłaty za kolejny miesiąc.
 4. W tym momencie zabieram się do układania nowej strategii, przesyłam ją Tobie i rozpoczynamy kolejne 28 dni współpracy z nową strategią.

Kiedy otrzymasz jadłospis/ strategię?

Z racji indywidualnego charakteru ustalania jadłospisu oraz starannego dbania o zalecenia w wybranych jednostkach chorobowych i uwzględnienie preferencji żywieniowych czas oczekiwania na jadłospis wynosi do 15 dni roboczych liczony od momentu otrzymania przelewu na konto oraz niezbędnych danych (wywiad żywieniowy oraz ustalone badania krwi).

Czy badania krwi są obowiązkowe?

Gorąco zachęcam do zbadania podstawowych parametrów krwi przynajmniej raz do roku. Zdrowie masz tylko jedno. Badania, jakie proponuję zrobić znajdziesz tutaj https://analitykadietetyczna.pl/badania-krwi/

Jednak nie jest to obowiązkowy punkt, by móc otrzymać jadłospis *.

*Wyjątkiem są sytuacje, gdy w wywiadzie w części o zdrowiu i schorzeniach zaznaczysz niepokojące objawy, wówczas mogę poprosić o wykonanie wyników badań krwi i/lub wizytę u lekarza zanim podejmiemy współpracę.

Gdzie znajdę listę badań do wykonania?

Jak należy się przygotować do konsultacji stacjonarnej?

Na konsultację stacjonarną należy zabrać pozytywne nastawienie, zapał oraz uśmiech :-). Oprócz tego zalecam przygotowanie pytań, jakie chcemy zadać oraz wyniki badań laboratoryjnych (aktualne lub najdalej 6 miesiące wstecz od daty konsutlacji). Konieczne jest zabranie wypełnionego dzienniczka żywieniowego – otrzymasz go ode mnie drogą mailową.

Jak należy się przygotować do konsultacji przez Skype/telefon?

Najpóźniej 12h przed terminem konsultacji prześlij wyniki badań laboratoryjnych (aktualne lub najdalej 6 miesiące wstecz od daty konsutlacji) oraz wypełniony dzienniczek żywieniowy, który otrzymasz ode mnie mailowo. Oprócz tego, przygotuj sobie listę pytań, na które chcesz poznać odpowiedź. I najważniejsze! “Przyjdź” z pogodnym nastawieniem, otwartą głową i usmiechem 🙂

Jakie są możliwe godziny konsultacji?

Konsultacje odbywają się w tygodniu od poniedziałku do czwartku w godzinach od 17.00-20.00. Jeśli nie pasuje Ci w ww. godzinach – odezwij się, a znajdziemy wspólnie dogodny termin.

Czy można otrzymać fakturę za wybraną usługę?

Tak, prowadzę legalną działalność, dlatego jest możliwość otrzymania faktury. O chęci otrzymania faktury należy poinformować mnie mailowo podając niezbędne dane PRZED podjęciem współpracy (NIE w trakcie, NIE po zakończeniu).

Niezbędne dane: nazwa podmiotu, adres, NIP (w przypadku firmy), adres e-mail.

W jaki sposób odbywa się kontakt?

Kontaktujemy się za pomocą adresu e-mail w przypadku jadłospisu  i strategii. We współpracy NIE korzystamy z innych komunikatorów (np. Skype, prywatny mesenger, WhatsApp) do wysyłania raportów i zadawania pytań.

Konsultacja odbywa się poprzez wybrany sposób – telefon, Skype, Google Meet lub stacjonarnie – w gabinecie w centrum Poznania.

W jakie dni tygodnia jestem dostępna i jak szybko odpowiadam na maile?

Jestem dostępna dla Ciebie w dni robocze od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do 18.00. W weekendy oraz Święta nie odpowiadam na wiadomości. W przypadku urlopu zawsze poinformuję Cię z wyprzedzeniem o mojej nieobecności. Na odpowiedź na maila nie będziesz czekać dłużej, niż 48h – z reguły odpowiadam w ciągu kilku godzin.

Nie znalazłam/em odpowiedzi na moje pytanie. Co robić?

Inne formy współpracy:
- artykuły eksperckie
- recenzje książek/ artykułów dot. żywienia i suplementacji
- warsztaty i wykłady dla grup zorganizowanych oraz firm,
- udział w akcjach prozdrowotnych,
- współpraca z klubem fitness, siłownią,
- karta podarunkowa na prezent dla bliskiej osoby,
- oraz inne – napisz, a porozmawiamy i wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

 

Jeśli lubisz moje wpisy i chcesz wesprzeć moją działalność kliknij przycisk
Postaw mi kawę na buycoffee.to
aby zmotywować mnie do pracy nad kolejnymi przydatnymi treściami 😉