Opinie

ARCHIWUM

Weronika, 21 lat

Przede wszystkim czuję się znacznie lepiej! Odzyskałam siły – nie potrzebuję już popołudniowej drzemki po obiedzie, nie słyszę od znajomych, że wymiguję się od jakiegoś wyjścia, ponieważ nie jestem już tak zmęczona. Nawet jeśli chodzę późno spać, wstaję rano i normalnie funkcjonuję cały dzień. Na twarzy nie mam już czerwonych plam (może czasem delikatnie coś tam widać), ale panicznie ją obserwuję, ponieważ boję się powrotu trądziku ze względu na odstawienie tabletek antykoncepcyjnych – co też było trochę Twoją zasługą, że się na to zdecydowałam.  Problem zaparć również zniknął. Ogólnie wydaje mi się, że poukładało mi się w głowie, bo gdy siedzimy z przyjaciółkami i jedna lamentuje, że się źle czuje itp. moją reakcją jest: “a warzywa jesz?”. Muszę pozmieniać garderobę, ponieważ spodnie i staniki są mi za duże. Dziękuję to za mało, wyobraź sobie całą resztę ciepłych słów ode mnie. JESTEŚ NAJLEPSZA! 🙂
1 września, 2018

Magda, 24 lata

O Analityce dowiedziałam się z grupy na Facebooku, napisałam i nie żałuję! Od samego początku pełen profesjonalizm i ogromne zaangażowanie ze strony Karoliny. Zawsze, kiedy miałam pytanie – mogłam pisać i zawsze otrzymywałam odpowiedź z prędkością światła 🙂 wszystko zostało mi wytłumaczone na pierwszym spotkaniu. Nigdy bym się nie spodziewała, że z wyników badań można odczytać tyle informacji, ale dzięki swojej wiedzy, Karolina dobrała odpowiednią suplementację, a ja przez to poczułam się lepiej, ospałość i dreszcze zniknęły. Zaproponowane posiłki są smaczne i szybkie w przygotowaniu, co w przypadku mojego trybu życia jest bardzo ważne. Karolina wzięła pod uwagę nie tylko wyniki badań, ale też to co lubię, czego nie lubię, a przede wszystkim mój tryb życia.

Polecam Karolinę z całego serduszka! 🙂 wszystkim, którzy chcą się nauczyć prawidłowo jeść, schudnąć czy przybrać na wadze – wszystkim niezdecydowanym!
1 września, 2018

Ola, 36 lat

Już po paru dniach odczułam różnicę w samopoczuciu, co wydawało mi się w mojej sytuacji absolutnie niemożliwe do odciągnięcia. Pierwsze efekty (spadek wagi i obwodów) również były widoczne już po pierwszym tygodniu. Po ponad 12 tygodniach wybrałam się na badania kontrolne, które potwierdziły zdecydowaną poprawę wyników i samopoczucia.  Jeśli chodzi o samą współpracę – jestem pod ogromnym wrażeniem – Karolina niestrudzenie (o każdej porze i niemal z prędkością światła!) odpowiadała na moje pytania, tłumaczyła, doradzała, podpowiadała i motywowała. Jestem pełna uznania dla ogromnej wiedzy Karoliny  i chęci dzielenia się nią (polecam artykuły i przede wszystkim konto na Instagramie, gdzie edukuje i bezwzględnie obala dietetyczne mity ;). Dokładnie takiego dietetyka szukałam! Karolino – dziękuję Ci raz jeszcze – jesteś w pełni godną polecenia doskonałą specjalistką! Dzięki Tobie kompletnie zmieniłam podejście do jedzenia  – a to właśnie jest kluczowym czynnikiem sukcesu!

1 września, 2018

Podziel się swoją opinią