Opinie i efekty

Agnieszka Przybyła
Agnieszka Przybyła
2024-03-29
Polecam Karolinę, indywidualne podejście do problemu i zaangażowanie w 100%, bardzo dobry kontakt.
Alicja
Alicja
2024-02-22
Karolina jest profesjonalna i zaangażowana. Otrzymałam nie tylko pyszną dietę i suplementację dopasowaną w 100% do moich potrzeb ale także duże wsparcie w chorobie. Z czystym sumieniem mogę polecić Analitykę Dietetyczną - lepiej trafić nie można!
Marta Mańko
Marta Mańko
2024-02-08
Karolinka to wspaniała osoba-ciepła,życzliwa i empatyczna.Dzięki zaproponowanemu żywieniu i suplementacji pomogła mi wyjść z choroby a także inaczej na nią spojrzeć. Bardzo się cieszę,że wybrałam Analitykę z całego gąszczu dietetyków.Polecam każdemu serdecznie.Nie pożałujecie.
Katarzyna Adamczyk
Katarzyna Adamczyk
2024-01-25
Z Karoliną współpracowałam 2 miesiące. Nie dość, że mój brzuch się upokoił, to jeszcze udało mi się schudnąć. I tak w sumie to nie kosztowało mnie to aż tak dużo wysiłku, posiłki smaczne i szybkie w przyrządzeniu. Dobrze dobrany jadłospis, suplementy i z dnia na dzień było tylko lepiej. Wsparcie na każdym etapie, wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania. Także polecam!
Ania Celmer
Ania Celmer
2024-01-09
Jeśli chcesz sięgnąć po zdrowie, to tylko z Karoliną! Już od pierwszej konsultacji czułam, że trafiłam na właściwą osobę. Zaproponowane jadłospisy były smaczne i różnorodne, część z nich zagościła na stałe w moim menu. Zawsze mogłam liczyć na pomoc i wsparcie. Polecam! :)
Iza 1235
Iza 1235
2023-12-03
Wiedza przekazywana jest poparta najnowszymi badaniami i podejście do pacjenta jest indywidualne, serdecznie polecam i również zachęcam do śledzenia na instagramie- można dowiedzieć się dużo cennych informacji o zdrowiu i czasami też o coś podpytać😊
Jessica Karyś
Jessica Karyś
2023-11-22
Polecam z całego serca. Pani Karolina ma podejście indywidualne oraz ma dużą wiedzę z którą chętnie się dzieli. Uświadomiła mnie jak małe zmiany mogą dużo poprawić w moim stanie zdrowia.
Adrianna Dyjak
Adrianna Dyjak
2023-10-21
Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Karolina jest sympatyczną osobą, ale zarówno konkretną w swoich zaleceniach. Największym plusem dla mnie były propozycje na ulepszenie mojej codziennej diety, a nie jej zmienianie. Miła atmosfera podczas konsultacji online. Nie było również problemu z odszyfrowaniem składu zagranicznych suplementów oraz zmotywowaniem mamy małego dziecka do działania! :) Polecam!
Mikołaj Opic
Mikołaj Opic
2023-10-17
Świetna rozmowa w miłej atmosferze. Karolina bez problemu odpowiada na wszystkie pytania, udziela rad i wskazówek. Zaproponowała suplementy oraz modyfikacje w diecie, aby poprawić wyniki badań krwi. Serdecznie polecam!
Julia Giemza
Julia Giemza
2023-09-01
Czułam się bardzo zaopiekowana już od pierwszego spotkania. Dostałam odpowiedz na każde pytanie, ogromne wsparcie i wskazówki co robić. Gdyby nie pani Karolina nie zawalczyłabym o swoje zdrowie tak jak powinnam. Bardzo polecam !

Zobacz efekty pracy